top of page

    FAQ (Відповіді на поширені питання)

1) Які формати навчання доступні? 
Можна вибрати між двома принципово різними форматами навчання - в групі чи індивідуально. Заняття триває 60 хвилин. Групові заняття організовано онлайн із використанням платформи Google Meet, індивідуальні заняття проводяться онлайн або в класі за адресою м.Суми, вул. Кооперативна 9А. 

 
2) З якими віковими групами студентів ви працюєте? 
У нас є групи середньої школи (7-9 класи), старша школа (підготовка до міжнародних іспитів та ЗНО) та дорослі групи. Головне - не вік, а бажання вчитися і якщо у Вас вже є знання певного рівня - ми допоможемо Вам підтвердити цей рівень знань і за підсумками перевірки підберемо відповідну групу. 
 

3) Розкажіть докладніше про груповий формат занять. 
Група складається з 2-8 людей, така кількість дозволяє приділити увагу кожному учаснику групи та дозволяє зробити заняття максимально комунікативними. Заняття проходять два або три рази на тиждень у другій половині дня, розклад залежить від обраного мовного рівню. Варто зазначити що цей формат вивчення мови (групові заняття два-три рази на тиждень) не є інтенсивним, тобто Вам буде комфортно вивчати мову, але процес буде більш тривалим. Груповий формат є оптимальним якщо у Вас є більше ніж 4-5 місяців на поступове опанування обраного рівня англійської\німецької. 

UspihLogo_Blue-Turquoise.png

4) Розкажіть докладніше про індивідуальний формат занять. 
Цей формат особливо підходить у тих випадках, якщо Вам потрібна максимальна увага викладача, Ви готуєтесь незабаром здавати міжнародний іспит на підтвердження мовного рівня або Вам необхідно обговорювати обрані теми або моделювати специфічні розмовні ситуації (ділова зустріч із партнерами/ професійна співбесіда/ виступ на конференції тощо). Також індивідуальні заняття допоможуть Вам відносно швидко опанувати іноземну мову якщо Ви вже за кордоном і мовні компетенції Вам потрібні "тут і зараз". Розклад для індивідуальних занять може бути максимально гнучким (перша або друга половина дня робочого тижня, за потреби-неділя). 

 
5) Які робочі матеріали ви використовуєте? 
Тільки сучасні і ті, які корисні в повсякденному спілкуванні. Як правило, це комплексні курси від видавництв Oxford University Press, Cambridge University Press, Hueber Verlag, Cornelsen, а також спеціально відібраний відеоконтент. На наших заняттях ми працюємо із усіма видами мовної діяльності - аудіювання, читання, практика граматики, письмо, але пріоритетом можна вважати практику усного мовлення, оскільки воно є найбільш складним але одночасно і найбільш затребуваним у сучасному світі. 

6) Я вчив(вчила) англійську/німецьку раніше, з чого мені продовжити? 
Перед початком курсу ми пропонуємо кожному нашому студенту виконати безкоштовний тест оцінки рівня знань. Цей крок допомагаємо нам чітко зрозуміти з чого продовжити вивчення іноземної мови в кожному індивідуальному випадку. 
 
7) Чи готуєте ваш мовний центр до міжнародних іспитів? 
Так, наша програма побудована таким чином, щоб відповідати міжнародним критеріям оцінки знань англійської/німецької мови. По завершенню курсу відповідного мовного рівня наші студенти складають комплексні іспити, побудовані на моделях всесвітньо відомих іспитів Cambridge Examinations/ IELTS/ Goethe-Institut - і як результат, можуть з метою отримання міжнародного сертифіката скласти цей іспит в Україні або закордоном, в будь-якій країні світу. 

 
8) Як мені дізнатися більш детальну інформацію про умови навчання? 
У будь-який зручний для Вас час Ви можете подзвонити нам або надіслати повідомлення (Viber/Telegram/WhatsApp) за тел. +380504064015 або +380666074171. Якщо Вам зручніше відправити онлайн-запит - скористайтесь формою на цьому веб-сайті і після отримання запиту ми самі Вам зателефонуємо. 

7498890.jpg

Залишити відгук

Ми насправді вдячні за Вашу оцінку!

Бувало і краще :((Порядок :)ДобреДуже добреВідмінно!

Дякуємо за Ваш відгук

bottom of page